Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
2112
11.07.2011, 17:13
Natalia_TSW
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0298335247.jpg
w meczu z Litexem Pareiko mial inny krój koszulki niż z Rapidem
i chu. ?
Bramkarze zawsze mają inne zestawy.
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek