|
Banita
Offline
|
|
piotson napisał(a): 
chyba nie pamiętasz początków marcelo u nas. Całą rundę jesienną był u nas rezerwowym. Grali wtedy cleber z głowackim, a marcelo czasami zastępował któregoś z nich, najczęściej clebera.
Nie powiem ci dokładnie w których meczach robił błędy marcelo, ale pamiętam mecz ze śląskiem po jego winie i pawełka oczywiście padła bramka. Nie mówiąc już o ocenianiu umiejętności piłkarza po 2 sparingach gdy ten trenuje 2 tygodnie(!) z nową drużyną
o jakich kominach mówisz bo nie wiem. Jovanović zarabiał w partizanie 15k euro rocznie! U nas może nawet zarabiać tyle miesięcznie a i tak będzie daleko w tyle za największymi płacami w wiśle.
Młodzi perspektywiczni : Nunez, biton, małecki, wilk, bunoza, jovanović, kurto, brud. Czekaj był na obozie może dostanie swoją szanse w jakimś meczu. Ilu ty byś chciał mieć tych młodych perspektywicznych w zespole? Całą jedenastkę? Samymi młodymi do ligi mistrzów się nie awansuje.
|
popieram w 200%!!!
|
|