aguero20 napisał(a):

Ja już sie boję co będzie w pierwszym meczu ze Skonto , Wisełki gra mnie troche nie przekonuje
|
Przestancie w koncu patrzec na sparingi - mecz o stawke to jest co innego a mecz w ktorym sie wykonuje trenowane fragmenty gry to jest co innego. Kosztem wyniku wykonuje sie zalecenia trenera - rozliczanie Wisly i pisanie jak to Oni graja mozna bedzie dopiero po dwumeczu ze Skonto a nie po sparingach