Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 10.07.2011, 10:57
aguero20 napisał(a):Wyświetl post
Ja już sie boję co będzie w pierwszym meczu ze Skonto , Wisełki gra mnie troche nie przekonuje
Przestancie w koncu patrzec na sparingi - mecz o stawke to jest co innego a mecz w ktorym sie wykonuje trenowane fragmenty gry to jest co innego. Kosztem wyniku wykonuje sie zalecenia trenera - rozliczanie Wisly i pisanie jak to Oni graja mozna bedzie dopiero po dwumeczu ze Skonto a nie po sparingach
Odpowiedz cytując