|
A dlaczego w kontekście komuchów w szeregach mamy dyskutować tylko o PiSie? Bo komuch w PiS to ewenement a w kadej innej partii to standard. Dlaczego napisałeś o PiSie a nie o PO? Przeciez PiS nie rządzi, co sie tak PiSem interesujesz? Co to znaczy "Wiem, że sondaże nie są do końca rzetelne ale i tak miliony Polaków są w stanie na PO zagłosować" ? Skąd wiesz? co znaczy "i tak"? Masz Polaków za debili?
"Doskonale sobie zdaję sprawę, że likwidacja komunistycznej "elity', o której pisałem sama w sobie nic by w Polsce nie zmieniła." A niby dlaczego? Tu nie chodzi o Jaruzelskiego i Kiszczaka. Skoro teraz bez komuszych koneksji nie załatwisz nic albo wydasz majątek na łapówy.
Może powinieneś sie zastanowić dlaczego medialny obraz rządów PO jest skrajnie różny od rzeczywistego. Komu zależy żeby czasem PiS nie wrócił do rządzenia. Wtedy inaczej podejdziesz do sondaży które są przecież dziecinnie proste do ustawienia. Wiesz że 80% ludzi do których dzwonią nie wyraża zgody na udział w sondażu? Co za problem wymyślić sondaż i później podkręcić pod niego wyniki wyborów? Jak by kto się rzucał to się powie że przecież sondaże też taki wynik przewidywały.
|