Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22620
Stary 08.07.2011, 21:18
Bartoch3tsw napisał(a):Wyświetl post
A czy Urząd Stanu Cywilnego może wysłać pocztą Akt Urodzenia ?
Pewnie tak. Przy wyrabianiu dowodu osobistego i oddaniu jedynego odpisu doradzano mi listowne załatwienie sprawy, więc pewnie tak się da Trzeba jedynie wypełnić specjalny wniosek. Niestety, tylko przy wyrabianiu d. o. jest darmowe - musisz wypełnić specjalny wniosek z podaniem powodu. Jeżeli powód jest inny niż dowód osobisty (i pewnie szereg innych, papierkowych wymagań) to niestety musisz zabulić. Ale nie pytaj o szczegóły, bo ich nie znam
Odpowiedz cytując