Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#751
Stary 08.07.2011, 11:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie żadna tam mentlaność czy inne cuda z zaciasnym samolotem włącznie są przyczyną porażki. Oni są poprostu strasznie słabi i tyle. Od trenera po kopaczy. Nie wiem doprawy czego oczekiewaliście po takich ekipie?

Żeby tak słodko nie było. Uważam,że jakby Legia grała w pucharach w tym samym czasie to jest szansa,że odpadłaby szybciej. Wszak poziom prezentuje jeszcze nędzienijszy. Ale to tylko takie pierdzenie,bo zarównomy jak i Sląsk jeszcze w okresie wakacyjnym możemy już być poza pucharami.

Nędzna jest ta nasza piłka.
Jak można odpaść szybciej niż Jaga, skoro Jaga odpadła w 1 rundzie ? Po czym wnosisz, że Legia ma nędzniejszy poziom od Jagi ? Legia skończyła na 3 miejscu, Jaga na 4.
Różnica między Śląskiem a nami jest taka, że jeśli Śląsk odpadnie z Duunde nie będzie aż takiej kompromitacji, jak w razie naszego odpadnięcia ze Skonto... Wypluwam te słowa, tfu
Ostatnio edytowane przez John1906 : 08.07.2011 o godz. 11:35.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując