Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 08.07.2011, 11:24
Nie żadna tam mentlaność czy inne cuda z zaciasnym samolotem włącznie są przyczyną porażki. Oni są poprostu strasznie słabi i tyle. Od trenera po kopaczy. Nie wiem doprawy czego oczekiewaliście po takich ekipie?

Żeby tak słodko nie było. Uważam,że jakby Legia grała w pucharach w tym samym czasie to jest szansa,że odpadłaby szybciej. Wszak poziom prezentuje jeszcze nędzienijszy. Ale to tylko takie pierdzenie,bo zarównomy jak i Sląsk jeszcze w okresie wakacyjnym możemy już być poza pucharami.

Nędzna jest ta nasza piłka.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując