Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1268
07.07.2011, 10:33
Orientuje sie ktos gdzie w okolicy Gdów/Wieliczka/Dobczyce mozna wynajac plac manewrowy zeby pocwiczyc luk itp?
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02