Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 06.07.2011, 17:03
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post

Nie, nie wejdziesz.
Wejdzie, wejdzie. Chyba, że w tym sezonie to sie zmieni. W tamtym nie było z tym problemu.
Odpowiedz cytując