Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4272
Stary 06.07.2011, 16:25
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Ogarnijcie się ! A jak zdecydowanie wygramy następny sparing, Jovanovic będzie brał jak profesor, Genkow wpakuje hat tricka, a Sobol będzie przecinał każdą akcje rywali to będziesz zachwycony grą Wisły? Krytykujcie dopiero po meczach o jakąś stawkę. Wisła wygrywała z Legią 4-0 a ty pewnie podniecałeś sie jak jak to świetnie zagraliśmy. Jak to? Przeciez CAŁY CZAS jest jedno WIELKIE DNO I BEZNADZIEJA. Takie mecze sie zdarzają. Oby tylko w pucharach sie takie nie zdarzały.


SZKODA CZYTAĆ JUŻ TO FORUM.
Mów sobie co chcesz , ten mecz pokazł że jest DNO , i prawie każdy się ze mną zgodzi , Wisła nie umie grać jak jest naciskana.

Mam nadzieje że w nastepnym meczu będzie lepiej. Na plus Lamey , i Iliev. Zobaczymy jak Wisła zagra druga 11.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując