Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4266
Stary 06.07.2011, 16:18
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No ale ....a , skoro się przygotowują od paru tygodni nie mieli prawie urlopów , to jakiś postęp musi być , no nie ? Na razie jest wielka BEZNADZIEJA , zero zgrania , zero akcji , obrony jak nie było tak nie ma , jest wielkie dno , i tak to widzę po tym meczu , może w następnych będzie lepiej moze...

Ogarnijcie się ! A jak zdecydowanie wygramy następny sparing, Jovanovic będzie brał jak profesor, Genkow wpakuje hat tricka, a Sobol będzie przecinał każdą akcje rywali to będziesz zachwycony grą Wisły? Krytykujcie dopiero po meczach o jakąś stawkę. Wisła wygrywała z Legią 4-0 a ty pewnie podniecałeś sie jak jak to świetnie zagraliśmy. Jak to? Przeciez CAŁY CZAS jest jedno WIELKIE DNO I BEZNADZIEJA. Takie mecze sie zdarzają. Oby tylko w pucharach sie takie nie zdarzały.


SZKODA CZYTAĆ JUŻ TO FORUM.
Odpowiedz cytując