Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4224
Stary 06.07.2011, 15:21
Słabiutko, naprawdę słabiutko. Nie mamy nic do powiedzenia. Rapid gra świetnie pressingiem, piłkarze wychodzą na pozycje, grają zespołowo, szybo i skutecznie. My jakby w zwolnionym tempie i zastanawia mnie dlaczego tak jest. Mam nadzieje, że w drugiej połowie będzie lepiej.

donecki napisał(a):Wyświetl post
III runda to bedzie maks.Czyli dwa wyjazdy w tej rundzie sie szykuja
I wiesz to po pierwszej połowie meczu sparingowego? Gratulacje.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 06.07.2011 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując