Słabiutko, naprawdę słabiutko. Nie mamy nic do powiedzenia. Rapid gra świetnie pressingiem, piłkarze wychodzą na pozycje, grają zespołowo, szybo i skutecznie. My jakby w zwolnionym tempie i zastanawia mnie dlaczego tak jest. Mam nadzieje, że w drugiej połowie będzie lepiej.
donecki napisał(a):

|
III runda to bedzie maks.Czyli dwa wyjazdy w tej rundzie sie szykuja
|
I wiesz to po pierwszej połowie meczu sparingowego? Gratulacje.