Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13145
Stary 06.07.2011, 11:43
orzeu napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...zginela__.html

Zdjecia do artykulu i podpisy pod nimi
Propaganda juz tak nisko upadla? Ci ktorzy tworza te teksty musza miec swoich czytelnikow za totalnych debili i wrecz gardzic nimi.
Różnie można to interpretować. Na przykład tak, że nasz premier jest za miękki na męża stanu, bo na każdy przejaw krytyki reaguje bardzo emocjonalnie.

Dla mnie Tusk zachował się w tej sytuacji kuriozalnie. Od tego jest opozycja, żeby krytykować rządzących. Również w Parlamencie Europejskim.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo