Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50052
Stary 06.07.2011, 11:31
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie najlepsze było bum jak trenera bramkarzy zakontraktowali. No nic czekamy.
Co tam, że trener bramkarzy został zatrudniony blisko 3 tygodnie temu. Ważne, aby po biadolić.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

willow napisał(a):Wyświetl post
Jak nie jest w stanie go pozyskać?
Skąd takie dziwne info?
Wydawało mi się, że sprawa jest jasna: wszystko jest już uzgodnione, czekamy na oficjalne stanowisko serbskiego związku (na piśmie) odnośnie dyskwalifikacji Jovanovica.
Temat jest wałkowany nie od dziś więc nie rozumiem, po co piszesz takie rzeczy...
Jak dla mnie sytuacja może wyglądać tak samo jak z Wawrzyniakiem. Grecy dali mu bana na pół roku [ wcześniej był to rok] i w Legii grać oficjalnie nie mógł.

Co do Biltona to cieszę się, że przyszedł nowy napastnik, ale z huraoptymizmem się wstrzymam.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując