arth_ur napisał(a):

|
Dla mnie najlepsze było bum jak trenera bramkarzy zakontraktowali. No nic czekamy.
|
Co tam, że trener bramkarzy został zatrudniony blisko 3 tygodnie temu. Ważne, aby po biadolić.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
willow napisał(a):

Jak nie jest w stanie go pozyskać?
Skąd takie dziwne info?
Wydawało mi się, że sprawa jest jasna: wszystko jest już uzgodnione, czekamy na oficjalne stanowisko serbskiego związku (na piśmie) odnośnie dyskwalifikacji Jovanovica.
Temat jest wałkowany nie od dziś więc nie rozumiem, po co piszesz takie rzeczy...
|
Jak dla mnie sytuacja może wyglądać tak samo jak z Wawrzyniakiem. Grecy dali mu bana na pół roku [ wcześniej był to rok] i w Legii grać oficjalnie nie mógł.
Co do Biltona to cieszę się, że przyszedł nowy napastnik, ale z huraoptymizmem się wstrzymam.