Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 05.07.2011, 21:56
fialo napisał(a):Wyświetl post
....a i znowu narzekanie. Człowieku to bardziej chodzi o symboliczne pokazanie, że klubowi zależy na przedłużających i cieszę się, że to wróciło bo to był ogromny minus w tamtej rundzie, że nie było zniżek dla przedłużających !

125 PLN za 9 meczy!! W takim standardzie. Taniusieńko. Nie wiem czy to jest dobra droga.. Ale OK, trzeba się cieszyć

Poza tym weź sobie zsumuj ile zniżek da Ci karnet na Europejskie Puchary daj Boże.. Ceny naprawdę są niesamowicie niskie. Przystawmy do nas taką Legię, Amicę..
Fialo, tak jest co sezon - narzekanie na ceny. Pamiętasz jak było w zimie - dramat.
Jest taniej, co nie znaczy, że za darmo - jak część osób by tutaj chciało...

ceny za bramkami są prawie za darmo, w narożnikach jest w porządku - taniej niż było poprzednio. Nie pamiętam jak było na E - ale też sądzę, że jest taniej.

Jeśli ktoś ma w sercu Białą Gwiazdę to po karnety iść a nie jojczyć, że za drogo - bo to już naprawdę żenujące jest. 125 zł - 165 zł - jak jest za bramkami to jedna dobra imprezka na Rynku..., to jeden ciuch, lub kilka wyjść do kina, parku wodnego, jeden wyjazd na narty, itp...
Odpowiedz cytując