Angmir napisał(a):

Ba 5 bramek an 15 meczów w Belgii (w której jeszcze kilka lat temu w najwyższej lidze grały kluby pół-amatorskie np Exelcior - tylko część piłkarzy grała na profesjonalnych kontraktach) Bitona to wynik świetny - a samego bitona już obwołali najlepszym napastnikiem ligi - Brozek się chowa ze swoimi osiągnięciami.
A jak do Śląska idzie Napastnik który seryjnie zdobywa gole w każdym klubie od 4lat. To jest cienki - dodam do tego ze Śląsk przynajmniej go kupił, a my Bitona chyba nawet nie spróbujemy wykupić. A lidze Belgijskiej do Holenderskiej to brakuje tyle co słowackiej do Czeskiej - jak nie więcej.
|
Krytykujesz innych a sam zrobiłeś śmieszne porównanie. Co w związku z tym że kiedyś w lidze belgijskiej grały kluby półamatorskie, i jaki związek ma to z transferem Bitona. Po drugie jak można porównywać pierwszą ligę belgijską z drugą holenderską. 5 bramek w 15 meczach (wg. tm w 12), ale że w ostatnim zespole to już nie dodałeś, ominąłeś też że w całym poprzednim sezonie zdobył 17 bramek w 27 spotkaniach (ale to już tak tragicznie nie wygląda). Nie mam zamiaru oceniać jednego i drugiego napastnika ale takie porównania to sobie można darować. Bo ja napiszę że ten holender w eredivisie w 50 spotkaniach zdobył 11 bramek i ten bilans taki ekstra już nie jest.