Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50012
Stary 05.07.2011, 20:11
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ja zauważyłem że dla forumowiczów kluby dzielą sie an silne - te z których Stan Valks robi transfery (Partizan - mistrz świata i okolic !! Leincester i Charleroi to samo!!), i słabe - czyli te u których zakupy robi konkurencja.
To samo z piłkarzami

Kneżewicz to &&&, a Jovanovic choc obydwaj praktycznie identyczny przebieg kariery to jest dopiero wzmocnienie.

Ba 5 bramek an 15 meczów w Belgii (w której jeszcze kilka lat temu w najwyższej lidze grały kluby pół-amatorskie np Exelcior - tylko część piłkarzy grała na profesjonalnych kontraktach) Bitona to wynik świetny - a samego bitona już obwołali najlepszym napastnikiem ligi - Brozek się chowa ze swoimi osiągnięciami.
A jak do Śląska idzie Napastnik który seryjnie zdobywa gole w każdym klubie od 4lat. To jest cienki - dodam do tego ze Śląsk przynajmniej go kupił, a my Bitona chyba nawet nie spróbujemy wykupić. A lidze Belgijskiej do Holenderskiej to brakuje tyle co słowackiej do Czeskiej - jak nie więcej.

Albo sprawa z tym żydkie co niby sie nim Legia interesuje - jest 3 lata młodszy ma 5 razy wieej występów w kadrze i wyceniany jest 4 razy drozej, ale co tam przy Meliksonie to amator.

I nie bierzcie wszystkiego 100% serio . Po prostu nie mżna wytrzymać waszej propagandy.
Obudźcie się bo żyjecie iluzją, ani nasi piłkarze ani SV nie są Bogami. Wszystkie transfery to zawsze nieco niewiadomych, ale na papierze nasze transfery wcale nie różnią się jakos specjalnie od transferów Legii czy Śląska.

A Śląskowi życzę jak najlepiej - fajnie jakby im strzelał tyle bramek co w Erste Divisie.
Wyjątkowo się z Tobą zgadzam, dodam jeszcze, że jak miał do nas przyjść król strzelców II ligi hiszpańskiej (Despotovic), to wszyscy byli posr....i ze szczęścia, ale jak do Śląska idzie król strzelców II ligi holenderskiej, to gdzie tam, pewnie cienki jak barszcz teściowej.

Więcej obiektywizmu Panowie by się co poniektórym przydało, bo zderzenie z rzeczywistością może być bardzo bolesne...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując