Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22560
Stary 05.07.2011, 20:10
nero napisał(a):Wyświetl post
Zaprzestali produkcję tego napoju parę lat temu. Czytałem nie dawno, że jakaś firma wykupiła nazwę, znak i recepturę i chce wznowić sprzedaż. Nic więcej nie wiem.
Slyszalem ze Frugo wrocilo i na poczatek tylko na terenie Krakowa... WIEC SZUKAJ I PYTAJ A ZNAJDZIESZ.
MAla podpowiedz
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...sprzedazy-foto#
Ostatnio edytowane przez Glazik : 05.07.2011 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując