nero napisał(a):

|
Zaprzestali produkcję tego napoju parę lat temu. Czytałem nie dawno, że jakaś firma wykupiła nazwę, znak i recepturę i chce wznowić sprzedaż. Nic więcej nie wiem.
|
Slyszalem ze Frugo wrocilo i na poczatek tylko na terenie Krakowa... WIEC SZUKAJ I PYTAJ A ZNAJDZIESZ.

MAla podpowiedz
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...sprzedazy-foto#