Zieniu1906 napisał(a):

Co żal ci ? a może chcesz powiedzieć że Biton jest gorszy od niego ?
Skoro ten cały superstrzelec jest taki dobry to czemu się inny klubu o niego nie biją ?
ja .......e....
Śląsk złożył
PONOĆ ofertę równą sumie odstępnego, jaka zapisana była w kontrakcie piłkarza, jednak kwota nie została jeszcze podana przez żadną ze stron.