Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49982
Stary 05.07.2011, 14:00
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,92310,98...rstrzelca.html

Śląsk potrafi..

Co żal ci ? a może chcesz powiedzieć że Biton jest gorszy od niego ?

Skoro ten cały superstrzelec jest taki dobry to czemu się inny klubu o niego nie biją ?

ja .......e....

Śląsk złożył PONOĆ ofertę równą sumie odstępnego, jaka zapisana była w kontrakcie piłkarza, jednak kwota nie została jeszcze podana przez żadną ze stron.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując