Zieniu1906 napisał(a):

No tak, jeśli Śląsk ściąga gwiazdę z drugiej ligi Holenderskiej to piszemy na tym forum, że potrafi, ale jak Wisła ściąga zawodnika, który w spadkowiczu z najwyższej klasy rozgrywkowej Belgi potrafił strzelać bramki to już tak super nie jest

No tak chyba musimy zmienić dyrektora sportowego
