Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49978
Stary 05.07.2011, 13:30
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,92310,98...rstrzelca.html

Śląsk potrafi..

No tak, jeśli Śląsk ściąga gwiazdę z drugiej ligi Holenderskiej to piszemy na tym forum, że potrafi, ale jak Wisła ściąga zawodnika, który w spadkowiczu z najwyższej klasy rozgrywkowej Belgi potrafił strzelać bramki to już tak super nie jest

No tak chyba musimy zmienić dyrektora sportowego
Odpowiedz cytując