Zieniu1906 napisał(a):

Chcialem tylko uswiadomic, ze na drugoligowych boiskach w Holandii padaja nieraz kuriozalne wyniki jak 12-1 Sparty z Almere. Druzyny duzo strzelaja ale tez duzo traca. W obronie jest totalny kryminal.
Voskamp gral w Eredivisie ale szalu nie robil, w blisko 50 meczach nie przekroczyl 10 bramek. Zdecydowanie lepiej spisywal sie w II lidze.