Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49977
Stary 05.07.2011, 13:13
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,92310,98...rstrzelca.html

Śląsk potrafi..
Chcialem tylko uswiadomic, ze na drugoligowych boiskach w Holandii padaja nieraz kuriozalne wyniki jak 12-1 Sparty z Almere. Druzyny duzo strzelaja ale tez duzo traca. W obronie jest totalny kryminal.
Voskamp gral w Eredivisie ale szalu nie robil, w blisko 50 meczach nie przekroczyl 10 bramek. Zdecydowanie lepiej spisywal sie w II lidze.
Odpowiedz cytując