Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49936
Stary 05.07.2011, 03:47
Uspokoję Was z tym nieszczęsnym prawem pierwokupu. Jeżeli taka klauzula jest zapisanma w kontrakcie, to nie trzeba jej realizować po wygaśnięciu umowy wypożyczenia, wręcz przeciwnie, należy ją zrealizować przed jakąś określoną datą. Załóżmy, że awansujemy do LM, w budżecie pojawi się kasa, a Maaskant po kilku tygodniach współpracy będzie przekonany, że Biton jest wart zapisanej w umowie kwoty. Możemy klauzulę wykupu zrealizować już wtedy - jeszcze zanim zawodnik się rozreklamuje i zacznie myśleć o przenosinach do jeszcze lepszego klubu. Bitona będziemy mogli wykupić dowolnego dnia między dniem podpisania umowy o wypożyczeniu, a nieprzekraczalnym terminem podjęcia decyzji o wykupieniu zawartym w umowie.
Odpowiedz cytując