Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49915
Stary 04.07.2011, 22:14
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Raczej nasza kadra wtedy była na tyle słaba że nie problem było wskoczyć do składu.

Genkov Pareiko mieli 0 konkurencji

Melikson to człowiek z innej bajki

Tegoroczne transfery oceniam pozytywnie z wyjątkiem Prawej Obrony. Ale nie spodziewam sie żeby ktokolwiek z nowych z miiejsca wskoczył do pierwszej 11stki

Biton - rywalizacja z Genkovem - nie wyobrażam sobie żeby z miejsca dostał pierwsy skład

Diaz - pierwsza jedenastka z braku alternatywy, ew zmiennik Pajicia i ogólnie od łatania dziur

Lamey - niestety chyba 1szy skład z konieczności - transfer rozpaczy żeby był jakikolwiek PO w kadrze. Szczerze mówiąc może być tak że na prawej będzie grał Jova albo Kew

Jovanic - perspektywiczny obrońca o przyzwoitych umiejętnościach będzie rywalizował z Bunozą i Chavezem - kupiony z okazji

Iliev - raczej alternatywa dla Kirma albo Małego na wypadek kontuzji czy słabszej formy, poszerzenie składu - choć pewnie będą mecze gdzie zacznie w wyjściowej 11stce

Nunez - człowiek zagadka - sprowadzony na zasadzie - albo będzie gwiazdą ligi albo nic nie stracimy na wypożyczeniu - więc ciężko pisać o jego wpływie na naszą grę - raczej nie szykowany na 1szy skład ale jak mówiłem może się okazać 2gim Meliksonem.

Słowem uzupełniono luki w kadrze tam gdzie były problemy. Najsłabiej wygląda PO ale nie ma drużyny bez słabych punktów.
Dlaczego niby nie mamy prawej obrony?... już widzę skreślony Lamey w oczach ekspertów... dlaczego? za słabe cv? że też zastary? a może dlatego iż mało grał w tamtym sezonie...
You'll Never Walk Alone!
Odpowiedz cytując