Angmir napisał(a):

Raczej nasza kadra wtedy była na tyle słaba że nie problem było wskoczyć do składu.
Genkov Pareiko mieli 0 konkurencji
Melikson to człowiek z innej bajki
Tegoroczne transfery oceniam pozytywnie z wyjątkiem Prawej Obrony. Ale nie spodziewam sie żeby ktokolwiek z nowych z miiejsca wskoczył do pierwszej 11stki
Biton - rywalizacja z Genkovem - nie wyobrażam sobie żeby z miejsca dostał pierwsy skład
Diaz - pierwsza jedenastka z braku alternatywy, ew zmiennik Pajicia i ogólnie od łatania dziur
Lamey - niestety chyba 1szy skład z konieczności - transfer rozpaczy żeby był jakikolwiek PO w kadrze. Szczerze mówiąc może być tak że na prawej będzie grał Jova albo Kew
Jovanic - perspektywiczny obrońca o przyzwoitych umiejętnościach będzie rywalizował z Bunozą i Chavezem - kupiony z okazji
Iliev - raczej alternatywa dla Kirma albo Małego na wypadek kontuzji czy słabszej formy, poszerzenie składu - choć pewnie będą mecze gdzie zacznie w wyjściowej 11stce
Nunez - człowiek zagadka - sprowadzony na zasadzie - albo będzie gwiazdą ligi albo nic nie stracimy na wypożyczeniu - więc ciężko pisać o jego wpływie na naszą grę - raczej nie szykowany na 1szy skład ale jak mówiłem może się okazać 2gim Meliksonem.
Słowem uzupełniono luki w kadrze tam gdzie były problemy. Najsłabiej wygląda PO ale nie ma drużyny bez słabych punktów.
|
Dlaczego niby nie mamy prawej obrony?... już widzę skreślony Lamey w oczach ekspertów... dlaczego? za słabe cv? że też zastary? a może dlatego iż mało grał w tamtym sezonie...