Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49910
Stary 04.07.2011, 21:24
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Coś była mowa o kwocie 400 tyś Euro lub 500 tyś. Ale moge sie mylić..
W mediach mowa cały czas jest o kwocie 400tys Euro
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, jeszcze nie wiemy ile te transfery są warte...
Ale Maaskant wie - przynajmniej jezeli chodzi o Nuneza, Ilieva, Jovanovicia i Lameya. Biton i Diaz prawdopodobnie nie zostana zgłoszeni do II rundy eliminacji (a moze sie uda) i wtedy trener bedzie mogł sie im przyjrzec z bliska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 04.07.2011 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując