Marcin_fan napisał(a):

|
Coś była mowa o kwocie 400 tyś Euro lub 500 tyś. Ale moge sie mylić..
|
W mediach mowa cały czas jest o kwocie 400tys Euro
Fiti napisał(a):

|
Spokojnie, jeszcze nie wiemy ile te transfery są warte...
|
Ale Maaskant wie - przynajmniej jezeli chodzi o Nuneza, Ilieva, Jovanovicia i Lameya. Biton i Diaz prawdopodobnie nie zostana zgłoszeni do II rundy eliminacji (a moze sie uda) i wtedy trener bedzie mogł sie im przyjrzec z bliska