mitmichael napisał(a):

|
No to mamy transfery definitywne Jovanovicia i Chaveza, Diaz i Biton podobnie jak Nunez wypozyczeni na rok. Do tego Lamey i Iliev za darmo - nie trzeba wydawac wielkich pieniedzy by znacznie wzmacniac druzyne/
|
Spokojnie, jeszcze nie wiemy ile te transfery są warte...
Edit:Btw. Ile płacimy za Jovanovicia?