Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49894
Stary 04.07.2011, 19:17
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
Masz rację , też mnie to trochę zaczyna martwić , nie chciałbym żeby Wisełka była złożona tylko z obcokrajowców bo my jednak dalej jesteśmy Polskim klubem .. Zastanawia mnie dlaczego taka Legia może mieć swojego Kucharczyka czy kogoś a my nie możemy ?!
Bo Legia w przeciwieństwie do Wisły ma akademię piłkarską. Może nie w pełni profesjonalną ale ma.
My póki co (do czasu powstania profesjonalnej bazy treningowej) nie mamy co podejmować tematu szkolenia młodzieży.
Odpowiedz cytując