Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49888
Stary 04.07.2011, 18:52
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co może martwić to nazwiska nowych nabytków. Wszyscy to obcokrajowcy!! Ale w porządku, nie czepiam sie... byle by to były transfery podnoszące jakość zespołu
Masz rację , też mnie to trochę zaczyna martwić , nie chciałbym żeby Wisełka była złożona tylko z obcokrajowców bo my jednak dalej jesteśmy Polskim klubem .. Zastanawia mnie dlaczego taka Legia może mieć swojego Kucharczyka czy kogoś a my nie możemy ?!
Odpowiedz cytując