Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12025
Stary 04.07.2011, 14:00
HEDu napisał(a):Wyświetl post
i asysty z Cracovią i Beitarem
No ta z Beitarem wysokiej klasy
Mam pytanie, dość głupie, ale nurtujące. Ktoś wie jak wymawia się nazwisko Lamey'a? Jeszcze gdyby był Anglikiem to nie ma problemu, ale Holender... Z góry dzięki
Odpowiedz cytując