Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49851
Stary 04.07.2011, 13:27
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem kompilację Bitona - bez nadmiernego podniecania się: dla mnie oczywiste podobieństwo do Brożka: uniwersalny napastnik, dobrze ustawiający się, dobry strzał z obu nóg, lepsze, niż Paweł panowanie nad piłką, ale wolniejszy (sporo wolniejszy...). Ewidentnie "ma papiery", choć mam wątpliwości, czy jest w stanie zagrać jako jeden wysunięty (trochę wzrostu i wyskoku brakuje).
Ale przecież Biton ma podobno 187 cm wzrostu, czyli nawet jest wyższy od Genkova. A do tego - jest jeszcze młody, więc może się trochę nauczyć.
Odpowiedz cytując