zajacek napisał(a):

|
Oglądnąłem kompilację Bitona - bez nadmiernego podniecania się: dla mnie oczywiste podobieństwo do Brożka: uniwersalny napastnik, dobrze ustawiający się, dobry strzał z obu nóg, lepsze, niż Paweł panowanie nad piłką, ale wolniejszy (sporo wolniejszy...). Ewidentnie "ma papiery", choć mam wątpliwości, czy jest w stanie zagrać jako jeden wysunięty (trochę wzrostu i wyskoku brakuje).
|
Ale przecież Biton ma podobno 187 cm wzrostu, czyli nawet jest wyższy od Genkova. A do tego - jest jeszcze młody, więc może się trochę nauczyć.