Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18998
Stary 04.07.2011, 12:18
Przechadzałem się dziś deptakiem (ulica lepiej brzmiało) Reymana i obejrzałem na spokojnie, bez tłoku ludzi trybunę. Nie będę się pastwił nad poziomem wykonania bo już wszystko zostało powiedziane. Dwa szczegóły wpadły mi do głowy.
1. Czemu wewnątrz jest tak pusto? Olbrzymie powierzchnie, a wewnątrz tylko powietrze.
2. Wszystko ładnie opisane, tabliczki wywieszone z kierunkowskazami. Dlaczego tylko w języku polskim? Wisła to klub który może przyciągnąć także turystów, czy studentów z zagranicy. Poza ojczystym językiem także angielski by się przydał.



Odpowiedz cytując