Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 02.07.2011, 23:46
Boks rzadko ogladam, dlatego powiem szczerze, ze mnie szlag trafial przez te reklamy bo sie czegos takiego nie spodzeiwalem. Moze i to normalne obecnie, ale to nie zmienia faktu, odbieraja bardzo duzo przyjemnosci z ogladania. Nie bylo powtorek, nie bylo widac zawodnikow przerwach, kiedy to najlepiej chyba ocenic ktory z nich bardziej odczuwa to spotkanie.
Po drugie bardzo mnie ciekawi jaka jest skutecznosc reklamy puszczanej w takich momentach. Mnie osobiscie ona wyprowadzala z rownowagi i na pewno bardziej oddalila niz przyblizyla do reklamowanych produktow.
Ostatnio edytowane przez Zed_is_dead : 03.07.2011 o godz. 00:13.
Odpowiedz cytując