Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 02.07.2011, 14:45
White Star86 napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwiłbym się jakby Jagiellonia odpadła w następnej rundzie, znów ich czeka daleki wyjazd. Co do rewanżu z Irtyszem to przypuszczam że będzie remis i nerwówka aż do końca. Śląsk vs. Dundee 50/50 jak nie awansują to trudno. O Legii ciężko coś powiedzieć, są nierozstawieni a więc "ogórów" nie dostaną jak awansują dalej to Liga Europejska będzie ciekawsza. Wisła: II i III runda el LM to nasz obowiązek. Obliczanie ile punktów musimy, albo ile na pewno zdobędziemy do rankingu krajowego to loteria. Gdyby Lech i Wisła nie grały w fazie grupowej LE/Puefa to miejsce Polski nie byłoby takie jak obecnie. Warto wspomnieć że przynajmniej dwa awanse do faz grupowych odbyły się dzięki szczęściu, nasz fart z Iraklisem i Lecha z Austrią Wiedeń. Dlatego tonuję nastroje, jak ktokolwiek kiedyś awansuje do fazy grupowej LM lub LE to będzie to sukces.
To w końcu obowiązek czy sukces?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując