Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49749
Stary 02.07.2011, 14:43
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie temat z problemem Jovanovica nie istnieje od dawna.
Zawodnik jak i jego menager juz dawno podali ze podpisal on kontrakt...

Dziekuje i bez odbioru placzmy dalej...
Jest dokładnie tak samo jak bylo z Meliksonem tylko na niego musielismy czekac dluzej.
Odpowiedz cytując