63.5 Kg napisał(a):

Dla mnie temat z problemem Jovanovica nie istnieje od dawna.
Zawodnik jak i jego menager juz dawno podali ze podpisal on kontrakt...
Dziekuje i bez odbioru placzmy dalej...
|
Jest dokładnie tak samo jak bylo z Meliksonem tylko na niego musielismy czekac dluzej.