63.5 Kg napisał(a):

Dla mnie temat z problemem Jovanovica nie istnieje od dawna.
Zawodnik jak i jego menager juz dawno podali ze podpisal on kontrakt...
Dziekuje i bez odbioru placzmy dalej...
|
Źrodło? Poza tym może nagle Wisła, albo Partizan zmienili warunki umowy między klubami?