Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49715
Stary 02.07.2011, 09:19
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
A stać nas na sprowadzenie młodych za 2-3 mln? A co, jak nie wypalą?
Tak było właśnie z Lewandowskim. Targowaliśmy strasznie długo w granicach 700 tyś zł, przyszedł Lech, wyłożył milion zł i było już pozamiatane.
Odpowiedz cytując