Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11992
Stary 01.07.2011, 08:08
Ciekawi mnie jak teraz poradzilby sobie w polskiej lidze Moskal. Co zdjecie z treningu, czy obozu to widac go jak gra z naszymi zawodnikami. Podejrzewam, ze jakos strasznie by nie odstawal ; d
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując