Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
11992
01.07.2011, 08:08
Ciekawi mnie jak teraz poradzilby sobie w polskiej lidze Moskal. Co zdjecie z treningu, czy obozu to widac go jak gra z naszymi zawodnikami. Podejrzewam, ze jakos strasznie by nie odstawal ; d
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02