AYALA napisał(a):

|
Jeśli Diaz jest w pełni zdrowy fizycznie to jest znacznie pewniejszy.Gra o wiele bardziej zdecydowanie niż Dragan i nie zdarza mu sie mijanie sie z piłka.
|
Ayala, na litość Boską...
Przecież Diaza piłka to notorycznie
przeskakiwała
Możesz napisać o nim co chcesz, nawet, że jest potomkiem króla Bora-Bora, ale błagam nie pisz, że nie mijał się z piłką... bo to tak jakbyś napisał, że Alvarez miał najlepsze dośrodkowania w lidze...