westersyl napisał(a):

Nad klubem jest rząd (Tusk), jeśli klub nie będzie się stosował do zaleceń rządu to zamkną stadion to oczywistość. Sens protesty nadal jest bezsensowny.
Basałaj zrobi to co zrobi Cupiał a on nie dopuści do tego żeby jego klub mieszał się w sprawy polityczne.
Tak czy siak sytuacja jest problematyczna. Czy postawienia pod ściana właściciela klubu coś da ? Człowiek który jest właścicielem klubu gdzie poleciał nóż z trybun, jestem przekonany, że nie będzie tolerował wykorzystywania klubu do manifestacji antyrządowej, tym bardziej nie za boli go to, że w budżecie zabraknie parę złotych.
Dla mnie sytuacja jest również nie do zrozumienia, kwestia tego czy protest w takiej formie ma sens.
|
Tu nie chodzi o to co zrobi Prezes, tylko chodzi o nas. Aktualna sytuacja jest tak chora, że pewnego pięknego dnia obudzisz się rano i przeczytasz, że nie wolno nosić szalików na mecze, bo moga stanowić zagrożenie. Nie widzisz,że te obostrzenia poszły 10 km za daleko. Czy na stadionach w Anglii nie ma sektorówek ? Czy na stadionach w Bundeslidze nie ma flagowisk ? Nie widzisz, że to wszystko jest chore. Mówią Ci o Anglii a robią zakazy większe niż tam. Jakiś głąb uchwalił durną ustawę i teraz będą cenzurowali fifę 2012. To jest istny cyrk. Tylko niestety u nas każdy powie a kij kupie karnet, a kij zaglosuje na PO, bo nie ma alternatywy. Dla mnie tutaj nie ma znaczenia, że nie ma alternatywy, bo głównym celem każdego powinno być zagłosowanie przeciwko partii, która robi takie cuda.