Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49508
Stary 30.06.2011, 14:05
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie jest. Moim zdaniem Palijc ma 60-70% szans na wygranie rywalizacji na pozycji SB z Diazem. Dlatego tak jak większosć ja również jestem rozczarowany "polityką transferową" w tym aspekcie.
o tak szczególnie mam przed oczami jak Palijcia wkręcał w ziemie co by niepowiedziec wyróżniający sie w zeszłym roku w naszej lidze Peszko w meczu w Poznaniu.
Jeśli Diaz jest w pełni zdrowy fizycznie to jest znacznie pewniejszy.Gra o wiele bardziej zdecydowanie niż Dragan i nie zdarza mu sie mijanie sie z piłka.

A że Diaza swego czasu Skorża przekwalifikował na defensywnego pomocnika to dlatego że Jirsak był tak słaby że z Sobolem nie miał kto grac w środku pola.

Co do wypożyczenia Boguskiego to pamiętam że już kiedyś z wypożyczenia do Bełchatowa wrócił odmieniony,mam nadzieje że i tym razem tak będzie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.06.2011 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując