1q2 napisał(a):

|
To jest argument bo faktycznie mogło by się tak zdarzyć że i Meliksona i Małego by obchnęli - a to nie jest abstrakcja co pokazał transfer Mierzejewskiego.
|
Polonia jest trochę w innym miejscu... jej nie grozi awans do LM w najbliższych miesiącach. Myślisz, że gdyby Polonia grała w el LM to JW sprzedałby Mierzejewskiego? Gratuluję logicznego myślenia...
Sprzedaż Meliksona i Małeckiego w tej chwili równa się zapowiedzi walki o środek tabeli a nie LM...