Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49478
Stary 30.06.2011, 10:44
Snow napisał(a):Wyświetl post
...
---

Boguski myślę, że dobrze by się sprawdzał jako zmiennik naszych "skrzydłowych-napastników" czyli Kirma, Małeckiego czy też Illieva. Na szpice niezbyt się nadaje w tym systemie. Wiem - truizm...
Tylko, że juz jeden z nich bedzie zmiennikiem
dodatkowo, w przypadku bardziej defensywnego ustawienia na skrzydle bedzie hasał Melikson
Gerwazy tez stanowi alternatywe na lewa strone
A liczac z Wojcieche Ł, który niestety wciaz obciaza liste plac, mamy 20 zawodników na profesjonalnych, wysokich kontraktach.
Przy przyjsciu jeszcze 2-3 zrobi sie tego towarzystwa troche za duzo.
Wiec jesli Slask oferuje za Boguskiego powyzej 400 tys E to wreczyc okolicznosciowy puchar, podziekowac i zyczyc powodzenia w dalszej karierze.

Oficjalna potwierdziła oczywistosc- czyli odejscie Sivakova, Riosa i Cikosa

A co do skrótu , który własnie obejrzałem i gry Lameya...hmmm... mam nadzieje, że jak wróci Osman to Q przewedruje na prawa obrone
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 30.06.2011 o godz. 10:54.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując