Snow napisał(a):

Podajcie mi proszę, te tragiczne mecze Diaza na lewej obronie. (!)
Bo z tego co kojarzę to właśnie na defensywnym pomocniku robił te wszystkie irytujące rzeczy jak podbijanie piłki, próby daremnego rozgrywania, zwalnianie gry itd. To właśnie tam był ten "chaos i niepewność". W ogóle to był tam wystawiany niejako z "musu" bo Skorża nie umiał grać inaczej jak dwoma środkowymi, defensywnymi pomocnikami.
Zresztą nie bez powodu wszystkie mecze w reprezentacji oraz w Belgii zagrał na lewej obronie.
3/4 forum się myli - nie pierwszy raz zresztą.
|
Nie grał tragicznie, przyznasz jednak, że - nawet jak na beznadziejny poziom naszej ligi - nie zachwycał. Nie grał nawet dobrze, On grał po prostu poprawnie.
Spodziewałem się, że sprowadzimy obrońcę na nasze warunki bardzo dobrego - będzie Diaz. No ale to pewnie przez brak funduszy w klubie, nie wierzę bowiem, by Stan po pół roku szukania znalazł Juniora jako najlepszą alternatywę.