|
Podajcie mi proszę, te tragiczne mecze Diaza na lewej obronie. (!)
Bo z tego co kojarzę to właśnie na defensywnym pomocniku robił te wszystkie irytujące rzeczy jak podbijanie piłki, próby daremnego rozgrywania, zwalnianie gry itd. To właśnie tam był ten "chaos i niepewność". W ogóle to był tam wystawiany niejako z "musu" bo Skorża nie umiał grać inaczej jak dwoma środkowymi, defensywnymi pomocnikami.
Zresztą nie bez powodu wszystkie mecze w reprezentacji oraz w Belgii zagrał na lewej obronie.
3/4 forum się myli - nie pierwszy raz zresztą.
---
Boguski myślę, że dobrze by się sprawdzał jako zmiennik naszych "skrzydłowych-napastników" czyli Kirma, Małeckiego czy też Illieva. Na szpice niezbyt się nadaje w tym systemie. Wiem - truizm...
Ostatnio edytowane przez Snow : 30.06.2011 o godz. 10:32.
|