Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49467
Stary 30.06.2011, 10:20
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
....
Podsumowujac, Rafał, przy graniu takim jak gramy, nie jest środkowym napastnikiem.
Prawda. Nie pasuje do ustawienia i to całkowicie.

Tyle ze nie można na wszystko patrzeć jedna miarka - przez pryzmat boiska. Na boisku Boguskiego nie ma i pewnie długo nie będzie. Jest za to w liście płac, w klubowej szatni, w kadrze itd. I tam jest napastnikiem.

Mamy napastnika z kontraktem do 2015 roku choć nie jest nam przydatny na obecna chwile. Więc niby czemu mam twierdzić ze go nie ma? To temat o polityce transferowej a nie składzie wyjściowym. Dusza to dusza, wykarmić trzeba. Twierdzić ze jej nie ma nie można.

Twierdzenie że nie mamy napastników jest krzywdzące dla Rafała a dla nas mylne. Mamy ale .... (i tu taj Twój post pasuje idealnie).
Odpowiedz cytując