bridgeburner napisał(a):

....
Podsumowujac, Rafał, przy graniu takim jak gramy, nie jest środkowym napastnikiem.
|
Prawda. Nie pasuje do ustawienia i to całkowicie.
Tyle ze nie można na wszystko patrzeć jedna miarka - przez pryzmat boiska. Na boisku Boguskiego nie ma i pewnie długo nie będzie. Jest za to w liście płac, w klubowej szatni, w kadrze itd. I tam jest napastnikiem.
Mamy napastnika z kontraktem do 2015 roku choć nie jest nam przydatny na obecna chwile. Więc niby czemu mam twierdzić ze go nie ma? To temat o polityce transferowej a nie składzie wyjściowym. Dusza to dusza, wykarmić trzeba. Twierdzić ze jej nie ma nie można.
Twierdzenie że nie mamy napastników jest krzywdzące dla Rafała a dla nas mylne. Mamy ale .... (i tu taj Twój post pasuje idealnie).