Wyświetl pojedynczy post
Tazz
Junior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49465
Stary 30.06.2011, 10:04
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że wiele będzie zależeć od przeciwnika: jeśli będziemy grać z Bełchatowem czy Lechią to zagra Paljić, w meczu z Polonią albo Lechem zagra Diaza, zależy to od charakterystyki skrzydłowych przeciwnika.
A w pucharach kto będzie grał ? Jak dla mnie Diaz to zły pomysł , ale Stan prowadzi rozmowy z jeszcze dwoma LO , miejmy nadzieję lepszymi niż Diaz .
Paljić i Junior wystarczyliby na naszą słabą ligę, 3-4 runda kwalifikacji LM to dla nich trochę za dużo.
Porządny LO i napastnik i możemy walczyć o Ligę Mistrzów.
Odpowiedz cytując