Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4383
Stary 30.06.2011, 09:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W ramach protestu proponuję "Rotę" na początek pierwsza i na koniec meczu drugą zwrotkę, ciekawe jaka będzie kara i jak uzasadniona.
Gdyby tak z Twoją sugestią zaśpiewac to na stadionie:
" Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił, polski my naród polski ród, królewski szczep piastowy.."

To za to spokojnie już można dostać wyrok przy obecnych rządach, przynajmniej w zawiasach skoro za malowanie antyrządowych napisów kilku młodych już ukarano.
W uzasadnieniu sądu będzie zapewne ...obraza premiera .
Odpowiedz cytując