Drozd napisał(a):

|
W ramach protestu proponuję "Rotę" na początek pierwsza i na koniec meczu drugą zwrotkę, ciekawe jaka będzie kara i jak uzasadniona.
|
Gdyby tak z Twoją sugestią zaśpiewac to na stadionie:
"
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił, polski my naród polski ród, królewski szczep piastowy.."
To za to spokojnie już można dostać wyrok przy obecnych rządach, przynajmniej w zawiasach skoro za malowanie antyrządowych napisów kilku młodych już ukarano.

W uzasadnieniu sądu będzie zapewne ...obraza premiera

.