Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
11
30.06.2011, 08:44
Drozd
napisał(a):
A co Cie to tak interesuje? Statystyki prowadzisz czy robisz za dzielnicowego. Jak przyjdzie czas to wszyscy będziemy trzymać namiot. U mamusi zostaną tylko młodzi wykształceni z dużych miast i będą mocno ściskać spódnicę.
Dalej sobie wmawiaj że samolot spadł bo była mgła,pijany generał i umysłowo chory pierwszy pasażer.
Zyskasz przez to zaszczytny przydomek "Wania" co ma ..... do gadania. Za niego gadają eksperty w TVN.
W ramach protestu proponuję "Rotę" na początek pierwsza i na koniec meczu drugą zwrotkę, ciekawe jaka będzie kara i jak uzasadniona.
zmincie temat na polityczny tu chyba tylko o kibicowaniu
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla