Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.06.2011, 08:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co Cie to tak interesuje? Statystyki prowadzisz czy robisz za dzielnicowego. Jak przyjdzie czas to wszyscy będziemy trzymać namiot. U mamusi zostaną tylko młodzi wykształceni z dużych miast i będą mocno ściskać spódnicę.

Dalej sobie wmawiaj że samolot spadł bo była mgła,pijany generał i umysłowo chory pierwszy pasażer. Zyskasz przez to zaszczytny przydomek "Wania" co ma ..... do gadania. Za niego gadają eksperty w TVN.


W ramach protestu proponuję "Rotę" na początek pierwsza i na koniec meczu drugą zwrotkę, ciekawe jaka będzie kara i jak uzasadniona.
zmincie temat na polityczny tu chyba tylko o kibicowaniu
Odpowiedz cytując