Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.06.2011, 08:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie przejmuj się, zawsze się możesz wykazać trzymając namiot, tylko dla czego Ciebie tam nie ma
A co Cie to tak interesuje? Statystyki prowadzisz czy robisz za dzielnicowego. Jak przyjdzie czas to wszyscy będziemy trzymać namiot. U mamusi zostaną tylko młodzi wykształceni z dużych miast i będą mocno ściskać spódnicę.

Dalej sobie wmawiaj że samolot spadł bo była mgła,pijany generał i umysłowo chory pierwszy pasażer. Zyskasz przez to zaszczytny przydomek "Wania" co ma ..... do gadania. Za niego gadają eksperty w TVN.


W ramach protestu proponuję "Rotę" na początek pierwsza i na koniec meczu drugą zwrotkę, ciekawe jaka będzie kara i jak uzasadniona.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.06.2011 o godz. 08:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując