rafal777 napisał(a):

|
Diaz to żaden lewy obrońca. Niektórzy mają słąbą pamięć albo są kibicami od miesiąca. Mecz z Lechem był jednym z niewielu gdy Diaz grał na lewej obronie. Zagrał tragicznie. Powinien dostać z 3 czerwone wtedy. Robili go wszyscy. Gdy grał w środku nie było źle, ale na BOGA TO NIE JEST LO!!
|
Bez Diaza w razie kontuzji/kartek Dragana na lewej obronie gra kto?