Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4361
Stary 29.06.2011, 18:47
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
zapie.dalaj do skelpu i kup 6,90 to chyba nie tak duzo prawda?
Po ptokach, nigdzie nie mogę kupić. Gówno nie przychodzi w wielu egzemplarzach.
Jakby ktoś miał egzemplarz lub dwa na sprzedaż to chętnie kupie + wyrzuce na piwo. Odbiór przed meczem ze Skonto u siebie. Priv.
Odpowiedz cytując