Mateuusz napisał(a):

zapie.dalaj do skelpu i kup 6,90 to chyba nie tak duzo prawda?
|
Po ptokach, nigdzie nie mogę kupić. Gówno nie przychodzi w wielu egzemplarzach.
Jakby ktoś miał egzemplarz lub dwa na sprzedaż to chętnie kupie + wyrzuce na piwo. Odbiór przed meczem ze Skonto u siebie. Priv.